Schedule of the Preliminary

10. September 2018

All rounds will start from No. 23. In the Preliminary there may be some changes.
   

September 10  5.00 p.m.

 
17.00-17.12 20 Fülep Máté
17.12-17.24 23 Guy Rolando
17.24-17.36 24 Hadzetskyy Yuriy
17.36-17.48 25 Havár- Ferency Anna Vivien
17.48-18.00 27 Imai Ayane
18.00-18.12 28 Jessen Syrinx
18.12-18.24 29 Khuzina Iliusa
18.24-18.36 30 Kim Bongjung
    SZÜNET / INTERMISSION  
19.00-19.12 31 Kiss Adam
19.12-19.24 32 Kohoutová Zuzana
19.24-19.36 33 Kouwenhoven Esther
19.36-19.48 35 Kukhar Nataliia
19.48-20.00 36 Kushlyk Mykhailo
20.00-20.12 37 Lam Chun Ting
20.12-20.24 38 Lara Villanueva Ernesto Adrian
20.24-20.36 39 Lebedyantseva Anastasia
       
       
   

September 11  2.00 p.m.

 
14.00-14.12 40 Lee Hojoun
14.12-14.24 41 Lee Junbum
14.24-14.36 42 Levchuk Margarita
14.36-14.48 43 Lin Qianyun
14.48-15.00 44 Matei Olesia
15.00-15.12 46 Megyimórecz Ildikó Lilla
    SZÜNET / INTERMISSION  
15.30-15.42 47 Muzychenko Iuliia(Julia)
15.42-15.54 48 Niiranen Veera Annina
15.54-16.06 49 Nikolaieva Kseniia
16.06-16.18 50 Okońska Hanna
16.18-16.30 53 Polova Alina
16.30-16.42 54 Ra Hayoung
       
   

September 11  6.00 p.m.

 
18.00-18.12 55 Salas Galeano
18.12-18.24 56 Shapovalova Anna
18.24-18.36 57 Soina Elizaveta
18.36-18.48 58 Süle Dalma
18.48-19.00 60 Tatsyshyn Nazar
19.00-19.12 62 Vardanyan Gagik
    SZÜNET / INTERMISSION  
19.30-19.42 63 Vinogradov Anton
19.42-19.54 66 Yoo Jung Woo
19.54-20.06 67 Zharmagambetov Rassul
20.06-20.18 68 Zhdanov Denys
20.18-20.30 1 Ács Gabriella
20.30-20.42 2 Ádám Zsuzsanna Csilla
       
       
   

September 12  2.00 p.m.

 
14.00-14.12 3 Alati Vassia
14.12-14.24 5 Baptista P. Smoes  Beatriz
14.24-14.36 6 Baranyai Anett
14.36-14.48 7 Bardachova Anastasiia
14.48-15.00 8 Bardon Antal
15.00-15.12 9 Benabdallah Yanis
    SZÜNET / INTERMISSION  
15.30-15.42 22 Gorlo Elena
15.42-15.54 26 Hořejšová Tereza
15.54-16.06 52 Pluzhnikova Valentyna
16.06-16.18 59 Tan JingXing
16.18-16.30 61 Ushanova Iryna
       
   

September 12  6.00 p.m.

 
18.00-18.12 10 Bychkova Anna
18.12-18.24 11 Chelekhova Ekaterina
18.24-18.36 12 Chen Yibao
18.36-18.48 13 Chuluunbaatar Badral
18.48-19.00 14 Day Natasha
19.00-19.12 15 Dyadiv Olga
    SZÜNET / INTERMISSION  
19.30-19.42 16 Fayzulina Julia
19.42-19.54 17 Fedorii  Inna
19.54-20.06 18 Fomina Iuliia
20.06-20.18 19 Forgács Péter